Matbord i teak
2017-01-31
436714
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, troligen, matbord, 1950-60-tal, teak, höjd ca 73, 105x105 cm
Slitage