Stolar Sibast
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ARNE VODDER, tillskrivna, 4 st, Danmark, 1960-tal, Sibast, delvis teak, stoppade sitsar, skyltmärkta, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Slitage
436717
Päivämäärä:
2017-01-31