Stolar Sibast

Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast
Stolar Sibast

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ARNE VODDER, tillskrivna, 4 st, Danmark, 1960-tal, Sibast, delvis teak, stoppade sitsar, skyltmärkta, sitthöjd ca 44 cm

Kuntoraportti

Slitage

436717

Päivämäärä:

2017-01-31