Charles Dixon M/S Asturias 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

M/S ASTURIAS, efter CHARLES DIXON, poster, 1900-tal, ram märkt ROYAL MAIL STEAM PACKET CO, AB NORDISK RESEBUREAU, ca 70x99 cm

Fuktskador, fläckar

436724

2017-01-31