Björn Hallström järnskulptur
2017-01-31
436728
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): Skulptur, signerad och daterad -64, järn, höjd ca 22 cm