Björn Hallström järnskulptur

Björn Hallström järnskulptur
Björn Hallström järnskulptur
Björn Hallström järnskulptur
Björn Hallström järnskulptur
Björn Hallström järnskulptur
Björn Hallström järnskulptur
Björn Hallström järnskulptur
Björn Hallström järnskulptur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): Skulptur, signerad och daterad -64, järn, höjd ca 22 cm

436728

2017-01-31