Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): Skulptur, signerad och daterad -64, järn, höjd ca 22 cm
436728
2017-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här