Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, klädd i grön sammet, främre ben med hjultrissor, längd ca 150, sitthöjd 45 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, fläckar

436754

2017-02-01