Akvarell och broderi

Akvarell och broderi
Akvarell och broderi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Sällskap vid häst och vagn, blandteknik med akvarell och broderi, ca 78x58 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

436758

2017-02-01