Design Karl-Erik Ekselius

Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius
Design Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, 1 par, 1980-tal, mahogny, svart skinnklädsel, stoppad sits, etikettmärkta JOC, 1989, höjd 92 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Smärre märken

436759

2017-02-01