Värja
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
VÄRJA, 17/1800-tal, stukatklinga med graverad dekor, förgyllt mässingsfäste dekorerat med blomslingor och rocailler, kavelpattor i pärlemor, balja i svart läder med 2 förgyllda mässingsbeslag, längd 87 cm
436771
2017-02-02