Gustav Lundqvist oljemålning

Gustav Lundqvist oljemålning
Gustav Lundqvist oljemålning
Gustav Lundqvist oljemålning
Gustav Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUSTAV LUNDQVIST, (1827-1905) tillskriven, Boxern "Gissa" på dagbädd, olja på pappannå, signerad och daterad G Lundqvist 1901, 20x25 cm

436781

2017-01-31