Handdukshållare
2017-02-01
436784
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANDDUKSHÅLLARE, 1800/1900-tal, bemålad, höjd ca 79, 66x29 cm
Bruksslitage