Klassiska stolar i barock
2017-02-01
436790
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 3 st., 1700-tal, barock, skuren dekor, genombruten ryggbricka krönt av stjärna, sitthöjd ca 54 cm
Ytskador, maskstugna fotavslut, påbörjad renovering