Bergèrer rokokostil

Bergèrer rokokostil
Bergèrer rokokostil
Bergèrer rokokostil
Bergèrer rokokostil
Bergèrer rokokostil
Bergèrer rokokostil
Bergèrer rokokostil
Bergèrer rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGÈRER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, benen med skuren dekor, vitmålade, sitthöjd ca 42 cm

Klädsel med omfattande slitage

436796

2017-02-01