Bord 1800-tal rokokostil
2017-02-01
436807
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORD, 1800-talets mitt, rokokostil, bemålat i svart samt guld, höjd ca 76, 94x70 cm
Senare bemålning, smärre färgbortfall