Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL på fot, tenn, dekorerad med apor, stämpel, höjd 17,5 cm, diamter 29 cm
Bruksslitage, skador, med inskription" ... 1926...Stockholms Landstormsförbund"
436811
2017-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här