Tennskål dekorerad med apor

Tennskål dekorerad med apor
Tennskål dekorerad med apor
Tennskål dekorerad med apor
Tennskål dekorerad med apor
Tennskål dekorerad med apor
Tennskål dekorerad med apor
Tennskål dekorerad med apor
Tennskål dekorerad med apor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL på fot, tenn, dekorerad med apor, stämpel, höjd 17,5 cm, diamter 29 cm

Bruksslitage, skador, med inskription" ... 1926...Stockholms Landstormsförbund"

436811

2017-02-01