Karmstol senbarock

Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, skuren dekor, genombruten ryggbricka med baluster, klädd med domestik, sitthöjd ca 51 cm

Senare bemålning, slitage

436823

2017-02-01