Säng 1800-tal sengustaviansk
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNG, sengustaviansk, 1800-tal, gråmålad/bemålat trä, skuren trädekor, innermått: längd ca 184 cm bredd 106, utdragbar: totalt ca 203 cm, gavlarnas höjd ca 97 resp 114 cm
Renoverad, kompletterad, krön saknas, skador
436870
2017-02-01