Plafond Art Deco

Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PLAFOND, 1930-tal, art deco, frostat glas, med sjöjunfru, höjd ca 28, diameter 54 cm

Obetydlig nagg

436877

2017-02-01