Bernt Carlsson oljemålning

Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT CARLSSON (samtida): Interiör med bord, olja på duk, ca 70x80 cm

Oramad, tryckskador, krackeleringar

436895

2017-01-31