Troeds sideboard
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TROEDS sideboard, teakfaner, dörr klädd med svart laminat, 5 lådor, ben i bok med mässingsavslutning, för Bra Bohag 1957, plakettmärkt Hugo Troeds, Bjärnum, höjd ca 72, 129 x 45 cm
Bruksslitage överdel med märken och respor, skjutluckan med smärre hörnskada
436908
2017-02-01