Troeds sideboard

Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard
Troeds sideboard

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TROEDS sideboard, teakfaner, dörr klädd med svart laminat, 5 lådor, ben i bok med mässingsavslutning, för Bra Bohag 1957, plakettmärkt Hugo Troeds, Bjärnum, höjd ca 72, 129 x 45 cm

Bruksslitage överdel med märken och respor, skjutluckan med smärre hörnskada

436908

2017-02-01