Gillis Magnusson olja

Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja
Gillis Magnusson olja

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GILLIS MAGNUSSON (född 1908): Stilleben, signerad och daterad 1985, olja på duk, 44x37 cm

436913

2017-02-11