Gustavsberg väggrelief

Gustavsberg väggrelief
Gustavsberg väggrelief
Gustavsberg väggrelief
Gustavsberg väggrelief
Gustavsberg väggrelief
Gustavsberg väggrelief

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAVSBERG, väggreliefer 2 st., 1900-talets andra hälft, Britt-Louise Sundell och Lisa Larson, stengods, med motiv av katt respektive blommor, kattrelief signerad Lisa L, ca 23x23 resp. 29x29 cm

Krackeleringar, smärre tillverkningdefekter

436916

2017-02-01