Gustavsberg väggrelief
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUSTAVSBERG, väggreliefer 2 st., 1900-talets andra hälft, Britt-Louise Sundell och Lisa Larson, stengods, med motiv av katt respektive blommor, kattrelief signerad Lisa L, ca 23x23 resp. 29x29 cm
Krackeleringar, smärre tillverkningdefekter
436916
2017-02-01