Spegel 1800-tal etikettmärkt

Spegel 1800-tal etikettmärkt
Spegel 1800-tal etikettmärkt
Spegel 1800-tal etikettmärkt
Spegel 1800-tal etikettmärkt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, empire, betsat björk, dekorornament i mässing föreställande en örn, hallmärkt med etikett, ca 33,5x33 cm

Omarbetad(del av pigtittare), skador

436931

2017-02-01