Bror Sahlström skulptur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BROR SAHLSTRÖM (1869-1915), skulptur, patinerad gips, i form av kvinnofigur, signerad och daterad "Ett minne af Bror Sahlström 1896", höjd ca 39, 55x45 cm
Troligen senare bemålning, nagg,
436962
2017-02-02