Bror Sahlström skulptur

Bror Sahlström skulptur
Bror Sahlström skulptur
Bror Sahlström skulptur
Bror Sahlström skulptur
Bror Sahlström skulptur
Bror Sahlström skulptur
Bror Sahlström skulptur
Bror Sahlström skulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BROR SAHLSTRÖM (1869-1915), skulptur, patinerad gips, i form av kvinnofigur, signerad och daterad "Ett minne af Bror Sahlström 1896", höjd ca 39, 55x45 cm

Troligen senare bemålning, nagg,

436962

2017-02-02