Armbandsur guld

Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TISSOT, GIRARD PERREGAUX, damarmbandsur, 18 resp 14 k guld, diameter 20 mm, resp 13x16 mm

Gravyr, skador, slitage

436969

2017-02-01