Dosa rokoko

Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSA, silver, rokoko, Stockholm 1761, oidentifierad mästarstämpel, A?, höjd ca 2,5, 7x5,5 cm

Slitage, gravyrer, hörn med smärre hål, bucklor

436978

2017-02-03