Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOSA, silver, rokoko, Stockholm 1761, oidentifierad mästarstämpel, A?, höjd ca 2,5, 7x5,5 cm
Slitage, gravyrer, hörn med smärre hål, bucklor
436978
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här