Gunnar Svensson akvarell
Valmis
2017-02-01
436982
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GUNNAR SVENSON (1892-1977): Blomsterbukett signerad Gunnar Svenson, akvarell, ca 48x34 cm