Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
VÄRMARE, 1800-talets andra hälft, pläter, med dekor av släktvapen, höjd ca 7,5 35x20 cm
Slitage, bucklor, handtag med sprickor
436998
2017-02-01