Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
LAMPA, 1900-talets andra del, märkt BJS Typ 5 (Skellefteå Sweden), lackerad metall, böjbar arm
Bruksslitage
437000
2017-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här