Lampa

Lampa
Lampa
Lampa
Lampa
Lampa
Lampa
Lampa
Lampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPA, 1900-talets andra del, märkt BJS Typ 5 (Skellefteå Sweden), lackerad metall, böjbar arm

Bruksslitage

437000

2017-02-01