Jean Dubuffet litografi

Jean Dubuffet litografi
Jean Dubuffet litografi
Jean Dubuffet litografi
Jean Dubuffet litografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN DUBUFFET (1901-1985): "Débats Nocturne", signerad och daterad J Dubuffét -58, litografi, ca 30x37,5 cm

437011

2017-02-01