Klubbat för:
4 200 SEK
6 000 SEK
GUIDO GAMBONE, vas, Italien, 1950-tal, stengodschamotte, genombruten dekor, geometrisk dekor, signerad Gambone, Italy, höjd ca 22, bredd 14,5 cm
437017
2017-02-01