Sven Hellström oljemålning

Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN HELLSTRÖM (född 1906): Motiv från Paris, signerad och daterad Sven Hellström Paris 1949, olja på duk, ca 55x46 cm

437022

2017-02-01