Gunilla Klingberg, Blob
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNILLA KLINGBERG (född 1966): "Blob", monogramsignerad och daterad G.K. -02, gips, metall, upplaga 4/10, höjd10 cm, skulptur som man fäster på en bokhylla
PROVENIENS: dep.art.ment, Stockholm
Smärre ytskador, obetydliga färgstreck
437023
2017-02-01