Fotboja med nyckel 1800/1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

FOTBOJA, 1800/1900-tal, järn, läder, med nyckel, totallängd ca 70 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage/skador

437040

2017-02-02