Pinnsoffa Florett

Pinnsoffa Florett
Pinnsoffa Florett
Pinnsoffa Florett
Pinnsoffa Florett
Pinnsoffa Florett
Pinnsoffa Florett
Pinnsoffa Florett
Pinnsoffa Florett

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA "Florett", AB Bröderna Wigells stolfabrik, omkring 1900-talets mitt, längd ca 133 cm

Slitage, senarebemålning

437045

2017-02-01