Koffert 1900-talets första hälft
2017-02-01
437047
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOFFERT, 1900-talet första hälft, brun, med lyfthandtag i skinn, höjd ca 60, 82x51 cm
Slitage, skador, nyckel saknas