Taklampa Muller Fres

Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres

Klubbat för:

7 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

TAKLAMPA, jugend, kuporna märkta Muller Fres, Frankrike 1900-tal, metall, totalhöjd ca 62 cm

Kuntoraportti

Slitage, renoverad kompletterade, senare bronserad

437051

Päivämäärä:

2017-02-05