Taklampa Muller Fres
Klubbat för:
7 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
TAKLAMPA, jugend, kuporna märkta Muller Fres, Frankrike 1900-tal, metall, totalhöjd ca 62 cm
Kuntoraportti
Slitage, renoverad kompletterade, senare bronserad
437051
Päivämäärä:
2017-02-05