Otto Geleng oljemålning

Otto Geleng oljemålning
Otto Geleng oljemålning
Otto Geleng oljemålning
Otto Geleng oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OTTO GELENG (1843-1939): Sydländsk kustbild, signerad Otto Geleng, olja på pannå, ca 10x22 cm

437064

2017-02-01