Lennart Jirlow mapp

Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Mapp innehållande sex orginallitografier föreställande "Le Peintre", "Le Marchand d´Estampes, "Le Bouquet", "Le Bistrot", "L´Atelier", "Dans le jardin", 1975, samtliga signerade L Jirlow, XIII/LXX, Mourlot, bladmått ca 72x55 alt 55x72 cm

437072

2017-02-01