Carl Eldh skulptur gips Ansgar

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CARL ELDH (1873-1954): "Ansgar", signerad C. J. Eldh och daterad 1930, gips, höjd ca 50 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg, skador på händerna

437103

2017-02-02