Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CARL ELDH (1873-1954): "Ansgar", signerad C. J. Eldh och daterad 1930, gips, höjd ca 50 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, skador på händerna
437103
2017-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner