Anders Zorn
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920): Sappo, 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5x18 cm.
LITTERATUR: Asplund 278, Hjert & Hjert 283, ZG 278
Kuntoraportti
Gulnad
437119
Päivämäärä:
2017-02-03