Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ANDERS ZORN (1860-1920): Sappo, 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5x18 cm.
LITTERATUR: Asplund 278, Hjert & Hjert 283, ZG 278

Kuntoraportti

Gulnad

437119

Päivämäärä:

2017-02-03