Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELISABETH JANSSON (född 1950): Sittande kvinna, signerad Elisabeth Jansson, EA, färglitografi, 43x33 cm
437131
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här