Elisabet Jansson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): Sittande kvinna, signerad Elisabeth Jansson, EA, färglitografi, 43x33 cm

437131

2017-02-03