Bänk design Sandell
Valmis
2017-02-03
437152
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
THOMAS SANDELL, "Bench Air", bänk, Asplund, 2000-tal, grålackerad, höjd ca 45, 96x32 cm
Ytskador, enstaka färgbortfall, färgbättringar