Bänk design Sandell

Bänk design Sandell
Bänk design Sandell
Bänk design Sandell
Bänk design Sandell
Bänk design Sandell
Bänk design Sandell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS SANDELL, "Bench Air", bänk, Asplund, 2000-tal, grålackerad, höjd ca 45, 96x32 cm

Ytskador, enstaka färgbortfall, färgbättringar

437152

2017-02-03