Skåp design Wretling

Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling
Skåp design Wretling

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STIG WRETLING, skåp, Firma Otto Wretling Umeå, 1930-tal, rokokostil, 2-delat, bemålat, delvis bronserat, skuren dekor, dörrspeglarna med dekor av landskap, signerade och daterade -30, förgyllda beslag, dörrarna invändigt märkta, höjd ca 212, 141x54 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

437165

2017-02-03