W. Wood London fickur silver 1700-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
W. WOOD LONDON, fickur, silver, 1700-talets senare del, mineralglas, manuellt uppdrag, spindelgång, verknr: 5457, diameter 42/49 (ytterbeott)
Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Innerboett stämplad London 1763.
437176
2017-02-07