W. Wood London fickur silver 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

W. WOOD LONDON, fickur, silver, 1700-talets senare del, mineralglas, manuellt uppdrag, spindelgång, verknr: 5457, diameter 42/49 (ytterbeott)

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Innerboett stämplad London 1763.

437176

2017-02-07