Buffé design Wretling
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG WRETLING, buffé, Firma Otto Wretling, Umeå, 1930-tal, rokokostil, bemålad, delvis bronserad, skuren dekor, dörrspeglarna med dekor av landskap, signerade och daterade -31, höjd ca 90, 183x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytfläckar, smärre slitage
437189
2017-02-03