Th. Frost London fickur 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TH. FROST LONDON, fickur, med dräkthänge, förgylld metall, 1700-talets senare del, mineralglas, manuellt uppdrag, spindelgång, verknr: 693, diameter 41/48 mm (ytterboett)

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

437194

2017-02-07