Fickursnycklar 1800-tal

Fickursnycklar 1800-tal
Fickursnycklar 1800-tal
Fickursnycklar 1800-tal
Fickursnycklar 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKURSNYCKLAR, 3 st, varav 2 st i silver, längd 57 resp 52, 1 st i guld, längd 32 mm, 1800-talets senare del

437195

2017-02-07