Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med frukter, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 39,5x48 cm
Smärre färgbortfall
437202
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här