Axel Peter olja på pannå

Axel Peter olja på pannå
Axel Peter olja på pannå
Axel Peter olja på pannå
Axel Peter olja på pannå

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med frukter, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 39,5x48 cm

Smärre färgbortfall

437202

2017-02-03